Samorząd Uczniowski

Rok szkolny 2019/2020

OPIEKUN: Gabriela Burant

Przewodnicząca samorządu:

Marta Różek

 

Zastępca:

Kinga Szreder

 

CZŁONKOWIE:

      1.  Maja Kobiella

      2.  Paulina Behnke

      3.  Karol Olszewski

      4.  Magdalena Chamier Cieminska

      5.  Karolina Bołtruczyk

   

   

 

Samorząd Uczniowski

Rok szkolny 2018/2019

OPIEKUN: Gabriela Burant

Przewodnicząca samorządu:

 

Kamila Jakubek

 

CZŁONKOWIE:

      1.  Hanna Liszewska

      2.  Michalina Gadomska

      3.  Hanna Kowalik

      4.  Kinga Szreder

      5.  Zuzanna Łącka

      6.  Franciszek Wrycz Rekowski

      7.  Nikodem Szultka

      8.  Szymon Szulta

   

   

 

Samorząd Uczniowski

Rok szkolny 2017/2018

OPIEKUN: Gabriela Burant

Przewodnicząca samorządu:

Martyna Szreder

 

CZŁONKOWIE:

      1.  Martyna Główczewska

      2.  Michalina Gadomska

      3.  Anna Liszewska

      4.  Kamila Stenzel

      5.  Dawid Połczyński

      6.  Franciszek Wrycz Rekowski

      7.  Oliwia Batóg

      8.  Michał Tarasiewicz

      9.  Feliks Nielsen

   

 

Samorząd Uczniowski

Rok szkolny 2013/2014

 

OPIEKUN: Gabriela Burant

 

Przewodnicząca samorządu:

Maja Czarnecka

 

Sekretarz:

Michał Matyszewski

 

Skarbnik:

Nicol Stencel

 

CZŁONKOWIE:

      1.  Eliza Klassa

      2.  Michalina Gadomska

      3.  Marzena Gierszewska

      4.  Jakub Trzebiatowski

 

----------------------------------------------------------------------------

Samorząd Uczniowski

Rok szkolny 2011/2012

 

Przewodnicząca samorządu:

Kinga Tarasiewicz

 

Sekretarz:

Dominika Wrycz Rekowska

 

Skarbnik:

Maja Czarnecka

 

CZŁONKOWIE:

      1.  Julita Bukowska

      2.  Olaf Klasa

      3.  Natalia Formela

----------------------------------------------------------------------------

 

Samorząd Uczniowski

Rok szkolny 2010/2011

Przewodnicząca samorządu:

Magdalena Tkacz

Sekretarz:

Dominika Wrycz Rekowska

Skarbnik:

Beata Szreder

CZŁONKOWIE:

1.  Martyna Tkacz

2.  Magdalena Depka Prądzińska

3.  Emilia Kotz

---------------------------------------------------------------------------

Samorząd Uczniowski

Rok szkolny 2009/2010

OPIEKUN: Gabriela Burant

Przewodniczący samorządu:

Mateusz Sikorski

Sekretarz:

Magdalena Tkacz

CZŁONKOWIE:

1.  Dominika Wrycz-Rekowska

2.  Adrianna Balmas

3.  Beata Szreder

4.  Emilia Kotz

Przewodniczący klas:

  1. Mateusz Sikorski - klasa III gim

  2. Paulina Lemańczyk - klasa II gim

  3. Beata Szreder - klasa I gim

  4. Sebastian Matyszewski - klasa VI

  5. Karolina Las - klasa V

  6. Ewelina Okonek - klasa IV

 

 

Copyright ©  Zespół Szkół w Studzienicach  2008